Buradasınız

Başkanımız Nuri KARAKAŞ Uludağ Üniversitesi “Maliye Günleri” Etkinliğine Katıldı

Başkanımız Nuri KARAKAŞ Uludağ Üniversitesi “Maliye Günleri” Etkinliğine Katıldı

Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ, Uludağ Üniversitesi Maliye Topluluğu tarafından organize edilen “Maliye Günleri” etkinliğine katıldı. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte üniversiteli gençlerle konuşma fırsatı bulan Başkanımız Nuri KARAKAŞ, kariyer ve vergicilik hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

2 Mayıs 2019 tarihinde Uludağ Üniversitesi İİBF Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Bursa Milletvekili Atilla ÖDÜNÇ, Vergi Dairesi Müdürü Halil ŞENVER, Vergi Dairesi Müdürü Burcu ERYILMAZ ve Bursa İş Dünyasından temsilciler de katıldı.

Başkanımız Nuri KARAKAŞ konuşmasında “Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı olarak üniversite niteliğinde olduğumuzu belirtmek isterim. Gelir Uzmanı ve Gelir Uzman Yardımcısı bütün arkadaşlarımız finans, ekonomi, insan kaynakları uluslararası vergicilik gibi alanlarda ve başta ekonomi ve finans disiplinleri olmak üzere çok özel nitelikte sertifika programlarımızla eğitimlerimize devam etmekteyiz. Yaklaşık 600 kadar genç Gelir Uzman Yardımcısı arkadaşımızla da özel olarak ilgileniyoruz.” dedi. Ayrıca konuşmasında iyi bir ekonomi ve iktisat politikası tasarımında vergi politikasının çok önemli olduğunu belirterek bu anlamda yeni nesilden beklentisinin araştırmacı ve disiplinli çalışmalarını artırarak devam etmesi olduğunu belirtti. Güçlü Türkiye’miz için idare olarak da gençlerin yanlarında olduklarını belirten Başkanımız Nuri KARAKAŞ, tüm gençlere çalışmalarında başarılar diledi.