Buradasınız

26. Dönem Gelir Uzman Yardımcıları Yemin Töreni

26. Dönem Gelir Uzman Yardımcıları Yemin Töreni

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı, 15.04.2019 tarihinde aday memurluk sürecini başarıyla tamamlayan Gelir Uzman Yardımcıları için yemin töreni düzenledi. Ataevler Hizmet Binasında gerçekleşen törene Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ, Vergi Dairesi Müdürleri ve çalışanlarımız katıldı.

Adaylık sürecini tamamlayarak asil memurluğa atanan Gelir Uzman Yardımcılarını tebrik ederek konuşmasına başlayan Başkanımız Nuri KARAKAŞ; “İnşallah bu memleket için, bu devlet için her gün bir önceki günden çok daha fazla çalışma mecburiyetinde olduğumuzu düşünerek yeminde ve İstiklal Marşımızda ifadeleri geçen çalışkan olmak, gayretli olmak, fedakâr olmak ve yüksek ahlaklı olmak gibi temel duygularımıza, prensiplerimize ve ilkelerimize azami düzeyde gayret göstereceğinize inanıyorum. Hepinize hayırlı olsun temennilerimi iletiyorum.” dedi.

Yemin töreni dolayısıyla memnuniyetlerini ve teşekkürlerini ileten Gelir Uzman Yardımcıları her gün daha çok çalışacaklarını hem akademik hem de sosyal açıdan kendilerini geliştireceklerini Başkanımız Nuri KARAKAŞ’a söz verdiler. Tören, Gelir Uzman Yardımcılarının yeminlerinin ardından pasta kesimi ve günün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.